IGLUU PLUS

Tvůj inteligentní průvodce světem realit

Pomůžeme ti jednoduše navigovat světem realit.

Využij exkluzivních služeb Igluu Plus pouze na pozvání

Otevři dveře tvého vysněného domova s naším Vyhledáváním na míru využívajícím umělou inteligenci a využij dalších exkluzivních výhod jako jsou okamžité notifikace a Rozšířená realita (již brzy).

Využij exkluzivních služeb Igluu Plus pouze na pozvání

Vyhledávání na míru. Je libo sprchu? Vanu? Bílou kuchyni?

Posuň vyhledávání tvého bydlení do nové dimenze pomocí nejmodernějších technologií - nahrej fotku interiéru a náš systém ti najde podobné nemovitosti. Uprav si vyhledávání pomocí filtrů a získej přesné informace přímo z katastru nemovitostí.

Vyhledávání na míru. Je libo sprchu? Vanu? Bílou kuchyni?
Již brzy

Vyhledávej v Rozšířené realitě

Přenes se do budoucnosti s naším inovativním vyhledáváním v Rozšířené realitě - jednoduše zaměř svůj telefon na budovu a zjisti dostupné informace o budově, jako jsou data z katastru nemovitostí, historická data a aktuální nabídky na prodej či pronájem.

Vyhledávej v Rozšířené realitě

Okamžité notifikace

Buď v předstihu pomocí naší služby okamžitých notifikací - tvé hlídané inzeráty, vyhledávání a seznamy budou non-stop sledovány, a tak budeš první, kdo se dozví o změně ceny nebo nových inzerátech. Nezmeškej možnost odchytit včas novou příležitost či úžasný obchod.

Změna ceny

Změna stavu

Podobné inzeráty

Okamžité notifikace

Přesné a ověřené informace

Při hledání domova jsou spolehlivé informace o nemovitostech naprosto klíčové. Díky napojení Igluu na katastr nemovitostí si můžeš být jist(a), že máš ty správné informace a jsi vždy v obraze.

Historické údaje

Katastr nemovitostí

Mapy

Přesné a ověřené informace

Sjednej, podepiš, ulož

Kupuj, prodávej, pronajímej - vše bezpečně a digitálně odkudkoli. Je ti k dispozici digitální podepisování a úložiště dokumentů o velikosti 5 GB. Samozřejmostí je online spolupráce nad dokumenty.

Úložiště dokumentů

Digitální podpis

Online spolupráce

Sjednej, podepiš, ulož

Pro klienty ČSOB jsme připravili následující výhody!

Zvýhodněné pojištění

Využij 30% slevu na pojištění nemovitosti nebo domácnosti ČSOB při sjednání hypotečního úvěru od Hypoteční banky nebo úvěru ze stavebního spoření ČSOB Stavební spořitelny. Pro více informací se obrať na ČSOB.

Neplatíš aktivační poplatek

Jako klient ČSOB získáš další výhodu - neplatíš aktivační poplatek! Využij našich služeb a najdi svůj vysněný domov.

Tvůj Igluu Plus

Bezplatný rok služby Igluu Plus, která zahrnuje přístup k exkluzivním službám a nástrojům, jako je AR, vyhledávání na základě umělé inteligence a mnoho dalšího.