IGLUU PLUS

Tvůj inteligentní průvodce světem realit

Vítej ve světě Igluu Plus, VIP salónku na trhu s realitami. S naším chytrým průvodcem najdeš bydlení svých snů.

Víš co chceš? To je dobře!

Máš jasnou představu, jak by mělo tvoje bydlení vypadat? Nahraj fotku interiéru třeba z Pinterestu a my ti najdeme podobné nemovitosti. Přizpůsob si vyhledávání a získej přesné informace z katastru nemovitostí.

Vyhledávej v rozšířené realitě

Stačí zamířit telefonem na budovu a zjistíš všechny důležité informace o nemovitosti. Historii, data z katastru a aktuální nabídky prodeje nebo pronájmu.

Buď v obraze

S okamžitými notifikacemi budeš vědět o změnách v inzerátech jako první. Navíc díky propojení s katastrem nemovitostí budeš mít vždy aktuální a spolehlivá data.

Vše v klidu a online

Kupuj, prodávej, pronajímej – vše bezpečně, digitálně a odkudkoli. K dispozici máš digitální podepisování a 5 GB úložiště. Samozřejmostí je také online spolupráce nad všemi dokumenty.

Chceš najít vysněné bydlení a zároveň si ušetřit námahu a čas?

Zkus Igluu plus. Vše online, bez reklam a pro klienty ČSOB navíc první rok zcela zdarma.

Pro klienty ČSOB jsme připravili následující výhody!

Zvýhodněné pojištění

Využij 30% slevu na pojištění nemovitosti nebo domácnosti ČSOB při sjednání hypotečního úvěru od Hypoteční banky nebo úvěru ze stavebního spoření ČSOB Stavební spořitelny. Pro více informací se obrať na ČSOB.

Neplatíš aktivační poplatek

Jako klient ČSOB získáš další výhodu - neplatíš aktivační poplatek! Využij našich služeb a najdi svůj vysněný domov.

Tvůj Igluu Plus

Bezplatný rok služby Igluu Plus, která zahrnuje přístup k exkluzivním službám a nástrojům, jako je AR, vyhledávání na základě umělé inteligence a mnoho dalšího.