Všem uživatelům SW Realko voláme a posíláme e-maily s pozvánkou do Igluu. Chcete Igluu zakoupit, nebo jen vyzkoušet a nechcete čekat na pozvánku od nás?

Ceník a více informací o produktu naleznete ZDE

Zpětnou vazby a dotazy můžete zasilat na náš kontaktni email podpora@igluu.cz. Vaše podněty a názory jsou pro nás důležité.

Vážení klienti SW REALKO,

Připravili jsme
pro vás moderní realitní software IGLUU
, který posouvá práci realitních profesionálů na novou úroveň.

Kromě klasických funkcí Igluu nabízí přívětivější uživatelské prostředí a celou řadu vychytávek pro realitní makléře. Zapojuje do hry také umělou inteligenci, která pomáhá s popisy nemovitostí, vyhledáváním podle fotek, má katastrální mapu integrovanou do vyhledávání, možnost zvát klienty do prostředí Igluu, chatovat s nimi nebo si s nimi jednoduše vyměňovat dokumenty.

Benefity pro klienty REALKO

 • pro stávající klienty SW Realko, kteří si plnou verzi Platformy Igluu zakoupí a objednají termín migrace do 15.4.2024, plná verze Platformy Igluu do 30. 6. 2024 zdarma
 • výhodnější cena 549,- měsíčně za makléře,
 • pro členy Asociace realitních kanceláří ČR je Igluu MLS v ceně (volitelné)
 • zveřejnění nabídky, aktualizace, topování zdarma bez omezení množství

 • Igluu mobilní aplikace (iOS/Android) v ceně (od dubna 2024),
 • možnost sjednat si služby Bankovní identity bez úvodního poplatku,
 • díky Platformě Igluu dosah vašich nabídek a služeb na až 1 mil. klientů ČSOB využívajících digitální kanály
 • migrace všech vašich dat ze SW Realko do Igluu zdarma
 • bez dopadu na váš stávající web
 • speciální nabídka Českého internetu

Školení a podpora

 • pravidelná online školení a podpora na e-mailu
 • pro realitní kanceláře možnost individuálních online školení zdarma
 • pro velké realitní kanceláře a sítě poskytujeme individuální školení a podporu dle dohody

SPECIÁLNÍ BALÍČEK

OD SERVERU CESKEREALITY.CZ

Každý, kdo se pohybuje v realitním segmentu, používá různé nástroje pro marketing a každodenní běh věcí. Igluu spojilo síly s ČESKÉREALITY.cz a pro klienty REALKO přichystalo zvýhodněné podmínky.

Inzerenti serveru ČESKÉREALITY.cz a zároveň klienti platformy IGLUU mohou od 15.10.2023 čerpat tyto slevy a výhody: od serveru ČESKÉREALITY.cz:

 • získají „na uvítanou“ bannerovou kampaň na propagaci svých služeb v ceně až 15.000 Kč
 • získají navíc kredit na Automatické topování na 2 týdny
 • získají zdarma inzerci v síti RealitníServery.cz a dalších partnerských serverech (cca 75 domén)
 • stanou se členy klubu ČESKÉREALITY.cz – SYNERGIE, kde budou průběžně informováni o nových službách dle aktuální nabídky.

Všem uživatelům SW Realko voláme a posíláme e-maily s pozvánkou do Igluu. Chcete Igluu zakoupit, nebo jen vyzkoušet a nechcete čekat na pozvánku od nás?

Ceník a více informací o produktu naleznete ZDE

Zpětnou vazby a dotazy můžete zasilat na náš kontaktni email podpora@igluu.cz. Vaše podněty a názory jsou pro nás důležité.

Kde se dozvím více informací o Platformě Igluu?

Informace o Platformě Igluu naleznete na našich webových stránkách www.igluu.cz. Další informace se dozvíte také na pravidelných online workshopech pro uživatele SW Realko, na která všechny uživatele softwaru REALKO postupně zveme. Online školení probíhají každý týden.

Jaký je rozdíl mezi SW REALKO a platformou IGLUU?

Platforma Igluu funguje na nejnovějších technologiích a nabízí zcela unikátní uživatelský zážitek.

Igluu není jen realitním softwarem, ale zároveň serverem, kde vidíte nabídky z trhu, nástrojem na správu klientů, ale také leadů (poptávek/zájmů). V neposlední řadě je možno klienty do Igluu pozvat, čímž z něj uděláte pro své klienty klientskou zónu. Chystáme také řadu novinek, například podepisování Bankovní identitou, AML identifikace či AML kontrolu klientů a za zmínku stojí také připravovaná mobilní aplikace pro iOS/Android.

Jaké funkce má platforma Igluu a kolik stojí?

Přehled klíčových funkcionalit platformy Igluu naleznete na https://www.igluu.cz/agents , obdobně tak ceník služeb. Nicméně, pro Vás, klienty SW Realko, jsme připravili speciální podmínky, které naleznete na www.igluu.cz/realko.
Pro stávající klienty SW Realko, kteří si plnou verzi Platformy Igluu zakoupí a objednají termín migrace do 15.4.2024, je plná verze Platformy Igluu do 30. 6. 2024 zdarma. Dále pak pro vás platí výhodnější cena 549,- měsíčně za uživatele.

Obecně lze říci, že platforma Igluu se skládá z několika klíčových částí. Realitní software je hlavní část systému, která umožňuje vytvářet, spravovat nabídky nemovitostí a exportovat je na realitní servery. Samozřejmostí je umožněné topování. Další částí je tzv. CRM neboli část, kde vytváříte a evidujete údaje o svých klientech a jejich potřebách. Tuto část jsme rozšířili o tzv. Lead management, kdy pracujete s potenciálními klienty, které jste získali z inzertních serverů, z webových stránek, od svých partnerů či například z ulice.

Důležitou součástí Igluu je realitní server umožňující vyhledávání v nabídkách na trhu. Tento server je dostupný pouze pro zvané a skvělé je, že do něj můžete své klienty pozvat a udělat z Igluu svou klientskou zónu. Je možno ukládat vyhledávání (poptávky klientů) nebo přímo vytvářet seznamy nemovitostí pro sebe či své klienty.

Celá platforma Igluu je dále obohacena o úložiště dokumentů (kdo pro vás například připravujeme možnost elektronických podpisů bankovní identitou), také připravujeme chat a podobně. Platforma Igluu je propojena s katastrem nemovitostí, a tak zde můžete hledat v katastrálních mapách či si nechat některé údaje do nabídek vyplňovat automaticky přímo z katastru.

V každé části systému se snažíme přinést co nejvyšší přidanou hodnotu pro uživatele, a proto zapojujeme umělou inteligenci do vytváření popisů nemovitostí, popisů fotografií, vyhledávání dle fotografií. Těšit se můžete také na mobilní aplikaci s rozšířenou realitou.

Proč bych měl/a přejít zrovna na platformu Igluu? Jakou výhodu mi to přinese oproti přechodu na jiné realitní softwary?

Při přechodu ze softwaru REALKO na platformu Igluu jsme schopni zmigrovat (převést) všechna Vaše data, která jste měli uložená na softwaru REALKO, do Igluu, včetně historických dat a informací, v řádu hodin. O tato data byste za normálních okolností při změně realitního software přišli.

Jaké verze Igluu jsou dostupné, a která je vhodná pro mne?

Platforma Igluu je dostupná ve třech základních variantách. Igluu Agent Basic je verze určená individuálním makléřům, Igluu SME Brokerage je verze určená realitním kancelářím, která umožní základní správu a administraci uživatelů v kanceláří. Verze Igluu Enterprise je určena velkým sítím, franšízám a realitním kancelářím se specifickými požadavky na funkčnosti či organizační strukturu.

Kromě toho Igluu nabízí také Igluu MLS, (Multiple Listing System), a to ve spolupráci s ARK ČR. Jste-li členem asociace, můžete získat přístup k Igluu MLS v rámci licence k platformě Igluu. Pokud se nakonec rozhodnete pro jiný realitní software a jste členem ARK ČR, můžete službu Igluu MLS zakoupit samostatně, tj. získáte přístup ke službě Igluu MLS, avšak bez základních funkčností realitního software (vytváření, správa a export nabídek) a dalších funkčností Platformy Igluu.

Chci si Igluu vyzkoušet, na koho se mohu obrátit?

Pokud si chcete Igluu vyzkoušet, obraťte se na nás na podpora@igluu.cz. Pro uživatele SW Realko jsme připravili speciální zkušební prostředí, kde můžete vidět část svých historických dat. Po vyzkoušení se můžete rozhodnout, zda chcete přejít na platformu Igluu.

Co bude se všemi daty a údaji, které mám v SW Realko uložené?

Pokud se rozhodnete přejít na platformu Igluu, provedeme migraci veškerých vašich uložených dat jak o nabídkách, tak o klientech do Platformy Igluu. To znamená, že nově všechna data naleznete v Igluu. Migrace vyžaduje několik hodin práce na naší straně a během této doby není dočasně možné využívat naši službu. Pro spuštění finální migrace si proto můžete zvolit termín, který Vám vyhovuje, například víkend.

Co znamená migrace dat, co obnáší a jak probíhá?

Migrace dat znamená, že ze systému Realko zkopírujeme veškerá vaše data do systému Igluu, kde je správně namapujeme, tzn. zajistíme, že každý údaj v Realku bude správně pasovat na údaj v Igluu. Jde o data nabídek a nemovitostí, klientů, kontaktů, zájemců a podobně, ale například také vaše přihlašovací údaje pro export na jednotlivé servery. Díky migraci tak budete mít i nadále k dispozici svá historická data a informace, o která byste za normálních okolností při změně realitního software přišli.

Co se bude dít s nabídkami, které mám vyexportované na serverech?

Ideálně před spuštěním migrace dat stáhněte všechny nabídky z exportních serverů. Po migraci dat ze SW Realko do Igluu tyto nabídky můžete vyexportovat na servery znovu z Igluu, budete je mít zde připravené.

Se servery změnu realitního software řešit nemusíte, protože exportním rozhraním zůstává stejné.

Co bude s mým webem a exporty nabídek na něj?

Změna ze SW REALKO na software Igluu se Vašeho webu vůbec nedotkne a exporty na něj budou fungovat jako dosud. Není třeba žádného technického zásahu či úprav. Z Igluu můžete své nabídky exportovat na vlastní web tak, jak jste byli dosud zvyklí.

Již mám SW REALKO zaplacený, dostanu zpět peníze?

V momentě úspěšného dokončení migrace a následném ukončení Vašeho účtu v SW REALKO provedeme vyúčtování. Případné přeplatky na budoucí období Vám samozřejmě vrátíme.

Na jakých typech zařízení mi bude Platforma Igluu fungovat?

Platforma Igluu nevyžaduje žádnou instalaci a funguje na všech běžných zařízeních, počítačích s operačním systémem Windows či MacOS, stejně jako na mobilních zařízeních jako jsou tablety a chytré telefony. Nezbytné je připojení k internetu, neboť Platforma Igluu je online služba. Kvalita a rychlost připojení ovlivňuje rychlost odezvy Igluu a načítání jednotlivých obrazovek. Doporučujeme také mít vždy aktualizovaný operační systém a prohlížeč v poslední dostupné verzi.

Jak funguje podpora k platformě Igluu?

Naše podpora je vám k dispozici na
podpora@igluu.cz.