Poznej svět realit jako nikdy předtím

Poskytujeme jedinečnou uživatelskou zkušenost pro celou realitní komunitu prostřednictvím řady inovativních vyhledávacích, marketingových a komunikačních nástrojů.

4.2 miliony

klientů

Nabídka na Igluu může oslovit více než 4 mil. klientů.

20,000+

poptávek

Začni používat Igluu hned teď a oslov tak klienty aktuálně poptávající realitní služby.

30% vyšší

výnosy

Předpokládané navýšení výnosů členů MLS komunity z nově poskytovaných služeb.

Vše potřebné k nastartování nové éry realitního poradenství

Igluu přináší zcela nový uživatelský zážitek a způsob spolupráce nad realitní transakcí. Ať už jsi majitel nemovitosti, realitní makléř či klient hledající svůj nový domov – Igluu přichází s cílem propojit celou realitní komunitu, zajistit potřebné informace a jejich efektivní sdílení a umožnit tak soustředit se na to nejdůležitější – spokojenost klientů!

MLS budoucnosti

Igluu přináší do České republiky nejmodernější MLS systém umožňující rychlejší transakce prostřednictvím standardizace pravidel a kvalitních dat. Díky MLS je snadné sdílet nabídky a dokumenty a uzavírat obchody v okamžiku. Tím šetří Tvůj čas a zdroje. MLS přináší zcela nové druhy příležitostí, zvyšuje provizní příjmy účastníků, otevírá svět 3denních exkluzivních nabídek od členů pro členy a mnoho dalšího.

Služby pro Kupující

Neustále rozšiřujeme spektrum služeb pro kupující, které můžeš svým klientům nabídnout.

Služby pro Nájemníky a Nájemce

Uzavírej spolu se svými klienty nájemní smlouvy a využij výhod Igluu ke snížení administrativy.

Private Market

V rámci MLS využij naplno výhodu 3denní exklusivity nabídek. Máš jistotu, že nabídka není zveřejněna nikde jinde a svým klientům nabídneš nadstandardní službu.

Vyhledávání

Nová cesta k nalezení vysněného domova pro každého klienta.

Zapojili jsme umělou inteligenci

Nový způsob vyhledávání, při kterém stačí pouze nahrát fotografii zobrazující, jak by měl váš vysněný domov vypadat a zbytek můžete nechat na našem algoritmu pro rozpoznávání obrázků.

Více než 100 filtrů

Igluu nabízí pokročilé vyhledávání přes více než stovku parametrů evidovaných u každé nemovitosti. Nikdy nebylo snadnější najít přesně to, co hledáš, než přes naše podrobné a uživatelsky nastavitelné filtrování.

Integrace katastru nemovitostí

Díky přímé integraci informací a služeb katastru mají naši uživatelé k dispozici vždy detailní a přesné informace o všech nemovitostech napříč Českou republikou.

CRM

Snadná a efektivní komunikace s klienty podporuje dlouhodobá partnerství.

Sledování poptávek

Příjem, správa a pokročilá funkce pro práci s poptávkou jsou nedílnou součástí Igluu platformy, což zajišťuje, že každý jeden obchod bude náležitě obsloužen.

Kontaktní management

Náš adresář kontaktů umožňuje jednoduchou správu klientského portfolia z jednoho místa, vč. importu a exportu kontaktů z platforem iOS a Android.

Hlídací pes

Detailní znalost toho, co klienty zajímá a co vyhledávají umožní poskytnout přesně cílenou asistenci ve všech fázích realitního procesu.

Správa transakcí

Příprava, sdílení a podepisování dokumentů k realitním transakcím na jednom místě.

Dokumenty

Nahrávání a správa dokumentů z jednoho místa, jejich snadné přiřazení k obchodním případům a pokročilé možnosti ukládání jsou na Igluu samozřejmostí.

Podepisování přes BankID

Integrace služeb BankID nabízí rychlé a bezpečné podepisování dokumentů a umožňuje tak vést plně digitální a bezpapírový archiv dokumentů ke všem realitním obchodům.

Google Drive, One Drive & Dropbox

Již brzy

Igluu nabízí podporu světově nejrozšířenějších cloudových úložišť, vč. Google Drive, One Drive a Dropbox a umožňuje tak bezproblémové sdílení dokumentů.

Správa nabídek

Vytvářej, spravuj a exportuj své nabídky z jednoho místa na více než 30 realitních serverů.

Vytvářej

Vytvářej nabídky s automaticky vyplňovanými daty a umělou inteligencí generovaným popisem fotografií. Jednoduše, pohodlně.

Exportuj

Exportuj nabídky na realitní servery a získej zpět informace o efektivitě inzerce z cílových serverů pro každou svou nabídku.

Topuj

Topuj své nabídky na cílových serverech, plánuj topovací kampaně a vyhodnocuj jejich úspěšnost.

Spolupráce

Igluu přináší zcela nový způsob spolupráce nad realitní transakcí, umožňující např. sdílení jednotlivých nabídek či celých seznamů zajímavých nemovitostí, to vše za podpory pokročilých nástrojů pro notifikaci a komunikaci s klienty.

Chat

Jednoduchý a intuitivní Igluu chat je základním komunikačním systémem platformy Igluu a nabízí velmi efektivní způsob komunikace mezi jejími uživateli, realitním profesionály i klienty.

Notifikace

Notifikační centrum Igluu nabízí uživatelům na jednom místě širokou škálu upozornění na změny a události nejen v nabídkách a inzerci, ale upozorní i na události v kalendáří, klientské narozeniny a mnoho dalšího.

Týmy a skupiny

Na Igluu chatu je možno napřímo diskutovat v rámci uživatelsky nastavitelných týmu a skupin, sdílet nabídky, dokumenty a komunikovat tak rychleji a efektivněji.

Již brzy

Tvůj osobní pomocník do kapsy

Vše co Igluu nabízí je k dispozici také v iOS a Android aplikaci.

Hledání v Rozšířené realitě

Poznej sílu Igluu na vlastní kůži - rozšířená realita integrovaná přímo do aplikace Igluu umožňuje vnímat nemovitosti při cestování Českou republikou zcela novým způsobem.

Synchronizace kontaktů

S aplikací Igluu snadno synchronizuješ své kontakty nebo je jednoduše nahraješ přímo na platformu.

Polohové služby

Naše pokročilé polohové služby se postarají o to, abys vždy věděl(a), co se děje na realitním trhu ve tvém okolí, ať už jsi kdekoli.

Chceš upozornit, až Igluu platformu spustíme?

Igluu ​​nabízí široké spektrum nástrojů a řešení, které jistě pomohou v každém kroku realitního procesu.